AUTOKLUB  TRABANT  BRNO info@trabantbrno.net

Aktualizováno 18.3.2019

stránky Trabantologa... Podkrkonošský trabi klub
Změny v klubu

Vážené dámy, vážení pánové, milí trabanťáci,
dovolujeme si Vás tímto oslovit s informací o změnách v Autoklubu Trabant Brno.

Dne 13. 10. 2018 byl na členské schůzi spolku zvolen přítomnými členy nový výbor ve složení:

  • Předseda Jan Karbaš
  • místopředsedové Petr Šrámek a Dalibor Halouzka

Tímto bychom Vám chtěli poděkovat za důvěru nám svěřenou a také Vám říci, že se budeme snažit navázat na dvaapadesátiletou tradici našeho klubu.

A co Vás tedy od nového roku čeká?

Již zmiňované změny se netýkají pouze výboru klubu, ale potkají také náš klubový zpravodaj. Jeho vydávání bude pokračovat, avšak alespoň zpočátku bude šířen mezi klubové členy v elektronické podobě. V souvislosti s tímto bychom Vás chtěli požádat o elektronický kontakt - emailovou adresu pro zasílání Zpravodaje, či jiných bleskových zpráv souvisejících s klubovou činností. Vaši e-mailovou adresu, prosíme, zasílejte novému předsedovi na email jankar221@gmail.com, předem Vám děkujeme.
Mimo to bude zpravodaj vždy zveřejněn i na webových stránkách,
Pro ty, kteří nemají přístup k internetu, bude na besedě vždy několik výtisků zpravodaje připraveno k osobnímu vyzvednutí.

V rámci dalších změn a rozšíření klubových aktivit bychom chtěli začít organizovat jarní a podzimní výlety na zajímavá místa, samozřejmě s našimi vozy koncernu IFA. Pokud bude z Vaší strany zájem, rádi bychom rozjeli také nějaké aktivity zaměřené na techniku a provádět třeba mazací dny atd.

V něčem naopak budeme pokračovat v podobném duchu, jako jste dosud byli zvyklí, jsou to především klubové besedy. Zde navážeme na tradici besed pořádaných vždy v měsících lednu, březnu, květnu, září a listopadu. Z organizačních důvodů se však besedy budou konat ve společenském centru Lesná, na dohled z každé zastávky MHD Halasovo náměstí. Změní se i den konání besed, tentokrát to bude vždy druhé pondělí ve jmenovaných měsících, čas besed zůstává tradičně 18:00 až 19:30.

Tradiční zůstávají také členské příspěvky a jejich výše, tedy studenti a důchodci 60 Kč za rok, výdělečně činní 90 Kč za rok.© Marian Konečný