AUTOKLUB  TRABANT  BRNO info@trabantbrno.net

Aktualizováno 30.6.2018

stránky Trabantologa... Podkrkonošský trabi klub
Besedy

Členské besedy


Kde nás najdete?
Na adrese Křenová 65a v budově Šmeral Brno a.s. Dostanete se tam když použijete tramvaj č. 8, 10, nebo 13 směr Křenová a vystoupíte na zastávce Masná. Vrátíte se zpět asi 60 metrů a odbočíte vpravo do ulice vedoucí do závodu Šmeral Brno a.s. Asi 40 metrů před hlavní bránou do závodu je na levé straně vchod do šedé budovy označené Křenová 65a. Ve stejné budově je též osobní oddělení firmy, my máme pro Vás připravenu místnost v přízemí vpravo (bílé neoznačené dveře). Začátky besed jsou v uvedených termínech vždy v úterý od 18:00 hodin, konec cca v 19:30 hodin, před besedou zasedá výbor klubu, proto bude přístup do místnosti až 5 minut před besedou, prosíme o trpělivost.

Termíny plánovaných besed AK Trabant: 2018
16.ledna 18.00 - cca19,30 hod; výběr příspěvků
Únorbeseda se nekoná
13. března18,00 - cca 19,30 hod; výběr příspěvků
Duben beseda se nekoná
15. května18,00 - cca 19,30 hod; výběr příspěvků
Červenbeseda se nekoná
Červenecbeseda se nekoná
Srpen beseda se nekoná
11.září18,00 - cca 19,30 hod
Říjenbeseda se nekoná
13.listopadu18,00 - cca 19,30 hod
Prosinecbeseda se nekoná


Zaplacení členských příspěvků pro další období je možné na členských besedách, nebo složenkou "C" na adresu klubu, případně po předchozí domluvě u předsedy na adrese klubu v hotovosti. Přesná adresa je:
Autoklub Trabant Brno Jeníčkova 2 Brno 619 00
Doporučujeme do zprávy pro příjemce vepsat svoje členské číslo (čtyřmístné) a účel platby např. "čl. přísp. 2018" Prosím, složenku vyplnit čitelně!

Vážení přátelé,

vzhledem k tomu, že počet členů na členských besedách se ustálil na počtu pouhých asi dvacet zájemců o tyto besedy, bylo i nadále výborem opět odsouhlaseno celkem pět besed, jako v minulých letech. Zpravodaj byl schválen v počtu tří vydání a budeme se snažit jej rozdávat na besedách a to především s ohledem na stále rostoucí náklady s jeho rozesíláním. Poznamenejte si, prosím, do svých diářů nové termíny besed, možnosti úhrady členských příspěvků a období ve kterém můžete očekávat zatím stále oblíbený Zpravodaj. Rádi Vás přivítáme na besedách v co nejhojnějším počtu. Besedy jsou přístupné bezplatně všem příznivcům vozidel koncernu IFA

M.Hanus, předseda klubu© Marian Konečný