AUTOKLUB  TRABANT  BRNO info@trabantbrno.net

Aktualizováno 26.3.2024

stránky Trabantologa... Podkrkonošský trabi klub
První celoslovenský sraz majitelů a příznivců vozidel Trabant

konaný v Kremnici ve dnech 29 a 30. 7. 2002

Jízda zručnosti (účastník z Moravy)Po dvouměsíčních přípravách a mediální kampani se v Kremnici na náměstí sjelo celkem 86! vozidel Trabant. Toto číslo je nad veškeré očekávání, neb se jednalo o první ročník a na Slovensku o naprosto ojedinělou akci. O celkovém úspěchu svědčí to, že akce byla uvedena ve čtyřech regionálních a jednom celonárodním radiu, dále byl ve večerních zprávách Slovenské Televize vysílán šot z nedělního programu setkání. Ani Slovenský tisk nezůstal bez odezvy, články zveřejnilo celkem šest denníků a dva barevné týdeníky. Oficiální zprávy byly na ČTK a i na Internetu.

Miss Trabant 2002V sobotním programu se převážně soutěžilo, např. jízda zručnosti, kolik bas piva se vejde do Trabanta limuzína ( 8 ), kolik lidí se vejde do vozu ( 26 vč. dětí ), kolik urostlých chlapů je potřeba k udržení T601 na laně při rozjezdu ( 3 Rambové ), utírání šlehačky sličnou slečnou z čelního okna a volba Miss Trabant 2002.

V neděli proběhla za účasti Policie a kamer Slovenské Televize spanilá jízda na trase Kremnica – Žiar nad Hronom - lázně Sklené Teplice – Banská Štiavnica a Zvolen. /účastnily se posádky běžných neupravených vozidel, tuningů a i vojenský speciál.
Příští setkání je již naplánováno do Nitry, kam jsme již nyní co nejsrdečněji zváni. Pokud toužíte po více podrobnostech, po fotografiích více vozidel a po informacích o 2. celoslovenském setkání, napište si na kontakt: MUDr. Peter Kyčina Hradišská 627/II 031 04 L. Mikuláš; tel. 0907 580 790 nebo peter.kycina@pobox.sk

Tato aktualita byla zpracována z materiálů, tiskových výstřižků a fotografií zaslaných MUDr. Kyčinou. Já se připojuji pouze pochvalou, za medializaci Trabantů a za dobře připravené setkání. Dobře organizované setkání dá zabrat ( vím o čem mluvím ) a proto organizačnímu výboru gratuluji a přeji neutuchající elán do dalšího ročníku.

Šlehačka na okně...Kolik chlapů udrží Trabanta na laně?

TuningVojenský speciál


© Marian Konečný