AUTOKLUB  TRABANT  BRNO info@trabantbrno.net

Aktualizováno 26.4.2022

stránky Trabantologa... Podkrkonošský trabi klub
Výsledky soutěží a ocenění

    V dopolední Vámi velmi pochvalované orientační automobilové soutěži obsadily oceněná místa tyto posádky:
  1. místo: Hanzlík - Majorová
  2. místo: Kotek Tomáš - Kotek Michal
  3. místo: Křovák - Zdvořák
Obvykle se hodnotí i jízda zručnosti, ani my jsme neudělali vyjímku a tuto část soutěže jsme vyhodnotili. Nejlepším dosaženým výsledkem se stal vítěz "zručky" Petr Hanzlík

Odpolední pásmo soutěží s názvem "Šikula" bylo díky dárkům, které přivezli zástupci několika klubů hodnoceno nejprve po jednotlivých soutěžích, a potom ještě jako celkový vítěz.

klikni pro zvětšeníV jednoduché a divácky velmi poutavé jízdě slalomem na slepo bezkonkurečním časem 121 sec. zvítězil Jaroslav Lacman.

klikni pro zvětšeníNašroubovat na 10 různých šroubů 10 správných matic nebyl problém pro Josefa Sýkoru který to zvládl nejlépe ze všech.

Naházet největší počet klínových řemenů na volantovou tyč se zase povedlo nejlépe Miroslavu Bělíkovi.

klikni pro zvětšeníV soutěži zvané Kufr bylo nutno vyjmenovat pouze věci, které do povinné výbavy nepatří, a to se povedlo dvěma borcům stejně. Byli to Kotek Michal a Šustek Štefan. Ostatní by měli nakouknout do učebnic pro autoškoly!

klikni pro zvětšeníNejvíce vyrovnané výsledky byly v soutěži nazvané Hmat. Jak vidno pánové Žídek Bohumil, Křenek Eduard, Gron Jan, Kotek Michal, Lacman Jaroslav, Vrbánek Petr a Hanzlík Petr si svá vozidla opravují asi sami, neb pouze hmatem poznali díly z Trabanta a správně vyloučili polévkovou lžíci a květináč, které s Trabanty mají pramálo společného.

klikni pro zvětšeníVavříny vítězství v tomto bloku soutěží získal Kotek Michal. Druhé místo vybojoval Šustek Štefan a Gron Jan obsadil místo třetí.

Cenou útěchy byla oceněna i místa poslední. V obou případech soutěžící obdrželi alkohol na spláchnutí smutku.

Dále byly rozděleny následující uznání a ocenění:

klikni pro zvětšeníNejmladší účastník: Šiková Lucka z Brna

klikni pro zvětšeníNejstarší účastník: MVDr. Janda Lubomír z Chrudimi

klikni pro zvětšeníklikni pro zvětšeníNejvzdálenější účastník: Eisenhardt Libor vzdálen od domova necelých 700 km.

klikni pro zvětšeníNejpůvodnější vozidlo: SPZ SYE 53 - 13 majitele p. Baráka z r.v. 2/90 které mělo nepůvodní pouze zadní homologovanou mlhovku tuzemské výroby. Jinak odpovídalo stavu vozu opouštějícího výrobní linku.

M. Hanus© Marian Konečný