AUTOKLUB  TRABANT  BRNO info@trabantbrno.net

Aktualizováno 26.3.2024

stránky Trabantologa... Podkrkonošský trabi klub
Z 1. Evropského setkání pod Templštýnem


Pohled z druhého břehu řeky Jihlavy

Původně jsem si myslel, že o Templštýnu bylo řečeno již vše. Liberecký Zpravodaj mne inspiroval k dalšímu, již 9. pokračování, a to hlavně z důvodů objektivity. Zatím vše, co bylo popsáno, bylo z mé autorské dílny a vzhledem k tomu, že jsem byl i hlavou setkání, nemuselo vše být naprosto objektivní. Proto vítám aktivitu neutuchajícího vynikajícího psavce, poctivého a svědomitého kronikáře veškerého dění spojeného s Trabanty a redaktora Libereckého Zpravodaje pana Adolfa Odrážky, který opět jemu vlastním pedantským ale objektivním perem zaznamenal a vydal své postřehy. Protože většina z Vás nejspíš nemá možnost Liberecký zpravodaj číst, tak jsem pomocí scaneru zhotovil další díl našeho povídání. Připojuji zároveň pár fotografií, které pořídil rovněž kolega Odrážka. Celkem jich má 92, nám poslal asi desítku v milém dopise z nějž na tomto místě kousek odcituji:

předpokládám, že při přípravě a především při samotné soutěži jste se nemohl příliš rozhlížet. Přikládám alespoň pár fotek ….. abyste viděl trochu z toho, co jsme viděli my. …….. Doufám, že jste člověk uvážlivý a ne urážlivý a nic z toho, co jsem považoval za správné napsat se Vás nedotkne. (vyňato a kráceno)

Nejsem urážlivý a dokonce si velmi cením jiných názorů, ze kterých mohu čerpat moudra pro další zlepšování, zvláště pokud jsou podány seriozní formou. Díky za Vaše postřehy, pane Odrážko. 6.6.2004
Agentura JPP
Dnes vychází osmý, poslední, díl o našem setkání. Mohl by se jmenovat Drbnička, Klepna, nebo tak nějak. Já jsem zvolil nakonec název Agentura JPP. Ručím Vám za to, že ani za jednu zprávu neručím, možná to tak bylo, možná ne, možná se vše odehrálo jak popisuji, možná to bylo jinak, to už nechám na vaší důvěře nebo fantazii. Jisté je pouze to, že storry a podněty nejsou pouze mé, v mnoha případech jsem pouze zprostředkovatel.

Více v sekci: Agentura JPP

Michael Hanus


30.5.2004
Napsali o nás ….
Na setkání nás navštívili i redaktoři regionálních denníků Rovnost a MF Dnes. Protože většina z Vás nemá možnost tyto regionální noviny číst, umístili jsme hlavně pro vás (přiznávám, že i trochu machrujeme) na stránky k přečtení. Nuže, s chutí do toho!
Z novin

Michael Hanus


28.5.2004
Dnes Vám přináším slibovanou:
Fotogalerii ze setkání pod Templštýnem

Marian Konečný


27.5.2004
A o tom to je …
klikni pro zvětšení Hlavním smyslem tohoto tradičního setkání Trabantklubů bylo, aby se podařilo zajistit následovníky. Nic na plat, setkání se konalo již po 36. a představitelé klubů pomalu odcházejí na zasloužený odpočinek. Již Svatopluk v minulosti věděl, že jen v jednotě je síla a předvedl svým synům, význam této jednoty....
Více v sekci A o tom to je …

Michael Hanus


25.5.2004
V dnešní části jsem pro Vás připravil výsledky soutěží a ocenění.
klikni pro zvětšení
Více v sekci Výsledky soutěží a ocenění

Michael Hanus


24.5.2004
O co jste přišli...?
Ne každý z Vás měl možnost zúčastnit se 1. Evropského setkání pod Templštýnem. A ti z Vás, kteří se setkání zúčastnili nemuseli stihnout úplně všechno. Spousta účastníků přijela až v pátek večer. Někteří dokonce po půlnoci. Jiní se přijeli v sobotu jen na chvíli podívat. Pro Vás pro všechny jsem vytvořil ukázky netradičních momentů setkání. Článek s podrobným popisem jak vše probíhalo pro Vás připravuje předseda Michael Hanus. Já Vám pouze přiblížím hezké momenty na které budu rád vzpomínat.

Více v sekci O co jste přišli?

Marian Konečný


23.5.2004
Zase doma ….
Klikni pro zvětšeníKdyž jsem byl kluk školního věku a vraceli jsme se z výletu, zpívali jsme si písničky. Na jednu jsem si vzpomněl a trochu ji upravil k k dnešnímu dni. Mohla by se zpívat „Sláva nazdar výletu, zmokli jsme, ale jsme zase tu“. Tak, a máme za sebou 1. Evropské setkání Trabantíků, máme mnoho nových přátel a nových poznatků, o které se s těmi z Vás, kteří jste zaváhali nebo nemohli přijet, rádi podělíme. Dnes jen okrajově, protože zpacování více než 350ti fotografií, několika videoklipů a hlavně stejného množství zážitků nelze zvládnout na počkání s prstem v nose. Postupně Vám v následujících dnech nabídneme na našich stránkách několik tématických skupin fotografií, ve kterých Vám představíme asi nejdražší vůz Trabant, nejlepšího veterána, ukázky ze soutěží, velmi obsáhlou galerii vyšperkovaných vozidel a na závěr připojíme jednu galerii, na kterou bude lépe koukat až po 22.00 hod. Klikni pro zvětšení Některý z následujících dnů také přidáme jednu jedinou ale velmi těžkou otázku do Vámi tolik oblíbeného kvízu. Pro dnešek snad jen to, že v sobotu odpoledne bylo napočítáno přes 70 vozidel a kolem dvou set lidí. Číselné údaje nejsou notářsky ověřené, ale nějak tak to bylo. Ještě bych mohl psát o milé návštěvě celebrity českého rocku, ale to si nechám na některé příště.

M. Hanus.

Klikni pro zvětšení
Klikni pro zvětšení
Klikni pro zvětšení


© Marian Konečný